DYŻURY LEKARSKIE

Kompendium24

Warszawa, mazowieckie

Największa baza ogłoszeń
z ofertami pracy dla lekarzy
Portal dla lekarzy Kompendium24.pl posiada największą bazę ogłoszeń pracy dla lekarzy w Polsce. Ogłoszenia są stale aktualizowane i docierają do ponad 60 tysięcy zweryfikowanych po numerze PWZ lekarzy.
Obecnie poszukujemy lekarzy dla naszego Klienta:
Narodowy Instytut Geriatrii Reumatologii i Rehabilitacji im. Prof. dr. hab. med. Eleonory Reicher. Klinika i Poliklinika Reumatologii Wieku Rozwojowego

Specjalizacja: Choroby wewnętrzne, Reumatologia

NARODOWY INSTYTUT GERIATRII, REUMATOLOGII I REHABILITACJI IM. PROF. DR HAB. MED. ELEONORY REICHER
poszukuje kandydata na stanowisko:
Lekarz anestezjolog

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Spartańska 1

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
1. pełnienie dyżurów lekarskich w klinikach Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie
2. prowadzenia określonej przepisami dokumentacji medycznej
3. prowadzenie procesu diagnostyczno - leczniczego,
Wymagania związane ze stanowiskiem:
 specjalizacja w dziedzinie chorób wewnetrznych lub w trakcie specjalizacji lub specjalizacja z Reumatologii lub w trakcie specjalizacji
 odpowiedzialność i wysokie standardy etyczne,
 dyspozycyjność.
Oferujemy:
 kontrakt lub zlecenie

Dodatkowe informacje:
zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.