Dystrybutor / Przedstawiciel handlowy

Mokosh - Didiuk s.c.

05-152 Kazuń Nowy, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Chcesz osiągnąć sukces zawodowy, ale drażnią Cię korporacyjne nawyki i procedury? Chcesz sam/a decydować w jakich godzinach i gdzie pracujesz? Chcesz mieć realny wpływ na wysokość swoich zarobków? Jesteś pewna/-y siebie, dynamiczna/-y w działaniu i nie boisz się wyzwań?

Zacznij współpracę z Mokosh i zostań naszym

DYSTRYBUTOREM / PRZEDSTAWICIELEM HANDLOWYM

Twoim zadaniem będzie:
• osiąganie celów handlowych poprzez samodzielną realizację całościowego procesu sprzedaży (nawiązanie kontaktu z klientem, przeprowadzenie rozmowy lub spotkania sprzedażowego, przygotowanie i sfinalizowanie oferty handlowej)
• profesjonalna obsługa obecnych klientów firmy
• rozwijanie nowych kanałów dystrybucji
• wsparcie działań marketingowych i PR-owych
• budowanie wizerunku firmy i jej pozycji rynkowej

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• doświadczenia w obszarze sprzedaży w branży kosmetycznej
• posiadania lub zarejestrowania własnej działalności gospodarczej
• znajomości specyfiki branży oraz rynku kosmetycznego
• doświadczenia we współpracy z zakładami kosmetycznymi, hotelami spa, ekskluzywnymi drogeriami
• dyspozycyjności, możliwości odbywania podróży służbowych
• kreatywności w tworzeniu nowych sposobów sprzedaży i dotarcia do klienta
• łatwości w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji z klientami
• umiejętności negocjacyjnych
• mile widziane wykształcenie kierunkowe (kosmetologia, kosmetyka)

Oferujemy:
• atrakcyjny system finansowania współpracy
• możliwość pracy w biurze mokosh, w młodym i zaangażowanym zespole pasjonatów
• bogaty pakiet szkoleń (sprzedażowych, produktowych, kosmetologicznych)
• stabilną, długotrwałą współpracę
• niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy do dyspozycji przy dojazdach na spotkania handlowe

Prezentacja firmy

Mokosh Cosmetics to polska marka kosmetyków naturalnych wytwarzanych ręc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi