Opis stanowiska pracy

- planowanie pracy kierowców
- kontrola pracy kierowców
- nadzór nad dostępnym taborem
- współpraca z pasażerami
- praca dwuzmianowa

Oferujemy:
- pracę na samodzielnym stanowisku
- umowę o pracę lub zlecenie w zależności od preferencji osoby ubiegającej się o zatrudnienie
- atrakcyjne wynagrodzenie od 3000 do 4500 brutto w zależności od doświadczenia, umiejętności
- fundusz socjalny ( podarunki świąteczne, wycieczki)
- przygotowanie do objęcia stanowiska

Wymagania

- wykształcenie wyższe
- doświadczenie w organizacji transportu (najlepiej w firmie posiadającej własny tabor)
- znajomość obsługi komputera - pakietu MS Office
- dobra organizacja pracy, samodzielność i odpowiedzialność
- komunikatywność, zdecydowanie
- umiejętność pracy w zespole
- znajomość języka rosyjskiego mile widziana

Prezentacja firmy

PKS w Grodzisku Maz Sp z o.o. jest następcą prawną Państwowego Pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne