Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

- Praca w naszym oddziale w Duisburgu
- Organizacja, nadzór i bieżąca obsługa międzynarodowych zleceń transportowych
- Rozwijanie długoterminowych relacji z klientami
- Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami
- Optymalizacja kosztów transportowych
- Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych klientom

Oferujemy:

-Pracę w energicznym i otwartym zespole,
-Przyjacielską atmosferę prac
-Stabilne warunki zatrudnienia,
-Żywy kontakt z językiem obcym,
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Szkolenia kompetencyjne,
-Możliwość nauki i rozwoju w gronie profesjonalistów,
-Wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

Wymagania

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie na stanowisku dyspozytora międzynarodowego
- Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (warunek niezbędny)
- Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania i budowania relacji
- Znajomość MS Office
- Doskonała organizacja pracy
- Samodzielność

Prezentacja firmy

Firma Krotrans Logistics jest międzynarodową firmą o ugruntowanej pozycj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców