HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

DyspozytorMiejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zadania:

  • Dbałość o jakość i terminowość świadczonych usług
  • Optymalizacja wykorzystania posiadanych zasobów do realizacji usług
  • Koordynowanie pracy pojazdów, kierowców i planowanie urlopów
  • Rozliczanie czasu pracy kierowców i kontrola efektywności
  • Rekrutacja kierowców dla podległych tras
  • Monitoring i analiza kluczowych wskaźników efektywności
  • Szybkie reagowanie na pojawiające się problemy i ich rozwiązywanie
  • Przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie – transport/logistyka (mile widziane)
  • Doświadczenie w zarządzaniu kierowcami - minimum 6 miesięcy
  • Znajomość topografii oraz doświadczenie w planowaniu transportu
  • Zdolności interpersonalne i komunikatywność
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i określania priorytetów

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie będącej częścią globalnego koncernu
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i pozyskiwania nowych kwalifikacji
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.