Dyspozytor w transporcie międzynarodowym

Fructus Transport-Handel

Goleniów, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Planowanie transportu na podstawie wpływających zleceń;
  • Nadzorowanie procesów transportowych i zapewnienie ciągłości dostaw do klientów;
  • Koordynacja pracy kierowców;
  • Optymalizacja kosztów transportu;
  • Dbałość o terminowość i jakość dostaw;
  • Zapewnienie ciągłości dostaw do klientów.

Wymagania:

  • Minimum 1,5 roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży;
  • Znajomości zagadnień transportowych i ustawy o czasie pracy kierowców;
  • Znajomość topografii Europy;
  • Samodzielność oraz inicjatywa w rozwiązywaniu bieżących problemów;
  • Dobra znajomość języka rosyjskiego;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego/ niemieckiego;
  • Dyspozycyjność.

Prezentacja firmy

FIRMA TRANSPORTOWA FRUCTUS DZIAŁA NA RYNKU OD 1994 ROKU, JAKO FI... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Obsługa klienta, Praca Kontrola jakości