Dyspozytor w transporcie międzynarodowym - Spedytor

PHU MWM Michał Masłowski

Olimpin, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

• Planowanie przewozów, ustalanie warunków transportu

• Bieżąca obsługa międzynarodowych zleceń transportowych

• Dbanie o wysoką jakość usług transportowych

Wymagania

• Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

• Mile widziana znajomość rynku transportowego

• Umiejętności negocjacyjne

• Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania i budowania relacji

• Dobra organizacja pracy

• Umiejętność podejmowania decyzji i samodzielnego rozwiązywania problemów

• Lojalność

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Ciekawą pracę w dynamicznym zespole

• Stabilne warunki zatrudnienia (etat, umowa o prace)

• Terminowe rozliczenia

• Ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole oraz świetnej atmosferze

• Bogaty pakiet socjalny

Prezentacja firmy

PHU MWM powstała w 1981r. i ma ugruntowaną pozycję w branży TSL. Firma j... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców