Dyspozytor transportu kolejowego

Trakcja PRKiI S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Wizję zmieniamy w rzeczywistość
Trakcja PRKiI S.A. jedna z największych spółek giełdowych, działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego w tym kolejowego, drogowego oraz energetyki w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Nadzór nad wpływającymi do Sekcji zamówieniami na tabor i przewozy.
  • Planowanie i nadzór pracy drużyn trakcyjnych w oparciu o bieżące zadania eksploatacyjne.
  • Dobór obsady i taboru do zleconych zadań.
  • Sporządzanie wniosków o przydzielenie rozkładów jazdy w ISZTP i nadzór nad procesem opracowywania rozkładu jazdy oraz weryfikacja RJ.
  • Prowadzenie procesu otrzymywania zgód na przesyłki nadzwyczajne.
  • Prowadzenie spraw w zakresie obsługi trakcyjnej pociągów.
  • Bieżąca obsługa procesu transportu kolejowego realizowanych kontraktów i zleceń.
  • Planowanie kursów pociągów, monitorowanie przebiegu pociągów spółki.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie, mile widziane techniczne w specjalizacji trakcja / eksploatacja.
  • Znajomość obowiązujących procedur, regulaminów, i instrukcji z zakresu eksploatacji taboru.
  • Znajomość zagadnień związanych z pracą drużyn trakcyjnych.
  • Dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel).
  • Dokładność i umiejętność analitycznego myślenia.
  • Duża samodzielność i odpowiedzialność.

Oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
  • Ciekawą, pełną wyzwań prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w branży.
  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i zróżnicowane możliwości rozwoju.
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.