Dyspozytor/ Spedytor Międzynarodowy

Technotop Sp. z o.o.

Piaseczno, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Technotop Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku w transporcie międzynarodowym pod marką TESLOX. Specjalizuje się w przewozie towarów na samochodach z zabudową plandeka i chłodnia.

NOWE Samochody 3,5t oraz zestawy 40t.

IVECO, OPEL, SCANIA, MERCEDES

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dyspozytor/ Spedytor Międzynarodowy.

  • Efektywne zarządzanie przydzielonymi pojazdami 24t,
  • Pozyskiwanie zleceń transportowych ze źródeł zewnętrznych (TRANS, TIMOCOM, inne firmy transportowe)
  • Planowanie i organizacja przewozów międzynarodowych /krajowych,
  • Negocjacje warunków wykonania zleceń z przewoźnikami i klientami,
  • Nawiązywanie długofalowych relacji z klientami oraz podwykonawcami,
  • Monitorowanie punktualności dostaw,

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • dobra organizacja stanowiska pracy
  • umiejętność logicznego myślenia i planowania
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i rosyjskiego

Oferujemy:

  • pełną wyzwań i samodzielną pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • praca w miłej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Firma Technotop Sp. z o.o. narodziła się z marzenia i pasji ludzi, którz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Biuro / Dokumentacja