Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Dyspozytor (m/k)

Miejsce pracy: Skierniewice, Polska
Obowiązki:
  • sprawowanie nadzoru nad brygadami remontowo-konserwacyjnymi, przydzielanie zadań pracownikom zgodnie z ich kompetencjami oraz rozliczanie tych zadań,
  • sporządzanie harmonogramów pracy pracowników uwzględniając aktualne potrzeby eksploatacyjne i remontowe,
  • bieżące monitorowanie (sterowanie) parametrów funkcjonowania instalacji technologicznych (kotłownia, maszynownia chłodnicza, oczyszczalnia ścieków, hydrofornia),
  • bieżące monitorowanie awarii, postojów maszyn i urządzeń oraz podejmowanie działań naprawczych.

Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • mile widziane doświadczenie roczne na podobnym stanowisku,
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
  • dobra organizacja pracy,
  • odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • dążenie do osiągania wyznaczonych celów.

Oferujemy:
  • prywatna opiekę medyczną,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych - bony świąteczne, wycieczki, pikniki, dopłaty do wypoczynku urlopowego, kolonie dla dzieci, pożyczki remontowe/budowlana itp.,
  • możliwość zakupu wyrobów gotowych po obniżonych cenach,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na źycie,
  • podwyższony dodatek za pracę w nocy (30%),
  • możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego w ramach awansów wewnętrznych,
  • możliwość udziału w projektach i zdobycia specjalistycznego doświadczenia oraz praktycznej wiedzy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • terminowa wypłatę wynagrodzeń,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń składający się z elementu stałego i zmiennego,
  • bogaty system szkoleń umożliwiających rozwój osobisty i zawodowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy