Dysponent / Rekruter - Praca w Niemczech

Smartjobs Personaldienstleistungen GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Prężnie rozwijająca się renomowana niemiecka firma zatrudniająca pracowników czasowych (Zeitarbeit, Personaldienstleistung) poszukuje Dysponentów/Rekruterów z dobrą znajomością języka niemieckiego dla celów rekrutacji pracowników oraz bieżącej obsługi niemieckich klientów (niemieckich firm) oraz pozyskiwania nowych (Kaltakquise).

Praca w Erftstadt - okolice Kolonii

Zakres obowiązków:

Kontakt z niemieckimi klientami (telefoniczny oraz e-mailowy)
Pozyskiwanie nowych klientów (akwizycja w formie kontaktu telefonicznego)
Aktywna rozbudowa bazy klientów
Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
Rekrutacja pracowników (polskojęzycznych)

Forma zatrudnienia:

Umowa o Pracę na czas nieokreślony.

Wymagania

Gotowość do relokalizacji i podjęcia pracy w Niemczech
Biegła znajomość języka niemieckiego
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta niemieckiego
Dobra i szybka organizacja pracy
Umiejętność szybkiego uczenia się i samodzielność
Umiejętność pracy w zespole
Dobra znajomość obsługi komputertera

Prezentacja firmy

Jesteśmy Niemiecką firmą zatrudniającą między innymi pracowników z Polsk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
6 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premie, prowizje, dofinansowanie zajęć sportowych
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja