Dysponent Personalny / Rekruter

GCD Personalservices GmbH

21244 Buchholz, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Dysponent Personalny ponadregionalny – Homebase Hamburg/Buchholz lub Rostock
Poszukujesz nowych wyzwań z odpowiedzilanością z wolną przestienią i elastycznym środowiskiem pracy?
Szukamy Dysponenta ponadregionalnego. Znasz terminy związane z pracą tymczasową, dodatkami branżowymi, EqualPay, Prawo pracy tymczasowej. Jeżeli te pojęcia nie są dla Ciebie obce zostań cześcią naszego zespołu i rozwijaj się z nami, z naszymi klientami, pracownikami jak projektami.
Główne cele w zespole
• Rekrutacja wykwalifikowanych pracowników i monterów
• Opieka jak zarządzanie naszych pracowników i noclegów na miejscu gdzie pracujemy
• Opieka i dbanie o istniejących klientów i wsparcie przy zapotrzebowaniu personalnym jak wsparcie przy projektach ( wspólna praca i wymiana na właściwym poziomie )
• Właściwe i odpowiednie przygotowywanie dokumentów zgodnych z przepisami Prawa Pracy od aplikacji do zakończenia stosunku pracy
Dobrze brzmi? Masz następujące kwalifikacje
• Doświadczenie w branży personalnej
• Dobre zdolności komunikacyjne i talent organizacyjny
• Wysokie kompetencje socjalne i zmysł sprawiedliwości
• Dobre znajomości języka Polskiego w mowie i piśmie
• Elastyczność – pracujesz tam gdzie nasi pracownicy – w uzgodnieniu cały czas lub tymczasowo
• Mobilność – posiadasz prawo jazdy Kat. B
• Dobre lub bardzo dobre znajomości w MS Office (Szczególnie Outlook,Teams,Excel,Word) i pierwsze doświadczenie w Landwehr L1 lub podobnym oprogramowaniu branżowym
Perfekcyjnie! Następujące możemy zaoferować
• Oczywiście umowę o pracę na czas nieokreślony
• Atrakcyjne wynagrodzenie i wynagrodzenie od wyników w formie Bonyfikat
• Modne nowoczesne miejsce pracy
• Samochód firmowy
• Możliwośc uzyskania dalszego kształcenia zawodowego
• Kooperacyjne przywódctwo i krótkie szybkie decyzje
• Pozycje gdzie można się rowijać z odpowiedzialnością i swobodą
• Miejsce w udanym zespole
Zainteresowany? Mamy taką nadzieje!Skontaktuj się ze mną:
Bastian Fernandes Schröder

Prezentacja firmy

Firma GCD Personalservices GmbH założona w roku 2006, zajmuje się pośre... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
120 000PLN - 150 000PLN / Yearly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja