Bydgoski Zakład Doskonalenia Zawodowego Stowarzyszenie Oświatowo-Techniczne

Obowiązki:

  • Kierowanie działalnością dydaktyczno- wychowawczą szkoły.
  • Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją szkolną.
  • Współpraca z nauczycielami w zakresie organizacji wycieczek szkolnych i wyjść na zawody sportowe.
  • Współudział w planowaniu, wykonywaniu i dokumentowaniu mierzenia jakości pracy szkoły.
  • Dokonywanie ocen pracy podległych nauczycieli.
  • Realizacja uchwał rady pedagogicznej objętych zakresem czynności.
  • Znajomość prawa oświatowego, ustaw, rozporządzeń i przepisów wykonawczych dotyczących funkcjonowania szkoły.
  • Czuwanie nad bezpieczeństwem uczniów.
  • Sprawowanie nadzoru pedagogicznego.

Oczekiwania:

Wykształcenie wyższe:

  • stopień awansu zawodowego: nauczyciel kontraktowy/mianowany/dyplomowany
  • posiada co najmniej czteroletni staż pracy pedagogicznej na stanowisku nauczyciela lub czteroletni staż pracy dydaktycznej na stanowisku nauczyciela akademickiego;

Uzyskał:

  • co najmniej dobrą ocenę pracy w okresie ostatnich czterech lat pracy lub
  • pozytywną ocenę dorobku zawodowego w okresie ostatniego roku albo
  • w przypadku nauczyciela akademickiego - pozytywną ocenę pracy w okresie ostatnich czterech lat pracy w szkole wyższej
  • ukończył studia podyplomowe/kurs kwalifikacyjny z zakresu zarządzania oświatą
  • Rozwinięte zdolności organizacyjne
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Doświadczenie w zakresie pracy dydaktyczno-pedagogicznej
  • Doskonała organizacja pracy własnej, konsekwencja w działaniu, kreatywność, inicjatywa

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w renomowanej placówce
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę po okresie próbnym na czas nieokreślony
  • Realny wpływ na funkcjonowanie Szkoły

Proponowane wynagrodzenie: od 6000 brutto