Opis stanowiska pracy

Do zadań należy:

* budowanie i kierowanie zespołem profesjonalnych doradców, których celem jest pomoc Klientom, zarządzanie nim i wspieranie go w wykonywaniu codziennych zadań

* współtworzenie strategii lokalnych inicjatyw rekrutacyjnych

* samodzielne wyszukanie osób poszkodowanych, którym Kancelaria może udzielić pomocy w kwestii roszczenia odszkodowania przed TU lub przed innymi podmiotami,

* przedstawienie Kancelarii oraz jej usług osobom poszkodowanym,

* podpisanie z poszkodowanymi umowy o dochodzenie roszczeń

Wymagania

Jeżeli

* posiadasz doświadczenie w branży odszkodowań lub jako przedstawiciel handlowy, przedstawiciel medyczny, agent ubezpieczeniowy (mile widziane),

* posiadasz doświadczenie w kierowaniu pracą podległego zespołu

* odnajdujesz się w pracy, która wymaga samodzielności i inicjatywy,

* posiadasz umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania dobrych relacji z innymi,

* potrafisz identyfikować potrzeby klientów i chcesz pomagać poszkodowanym,

*cechuje Cię zaangażowanie, entuzjazm, a przy tym umiesz planować i elastycznie organizować swoją pracę,

* wysokie zarobki są dla Ciebie motywacją do pracy i rozwoju.

Prezentacja firmy

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą działającą w branży finanso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
5 000PLN - 20 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie, samochód, laptop, telefon
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta