Dyrektor Zarządzajacy

Hays Poland

Tczew, pomorskie

Hays Poland

Tczew
Tczew
NR REF.: 1126146

Dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w doradztwie w zakresie pozyskiwania Funduszy Europejskich poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Dyrektor Zarządzający

Główne zadania:

  • Zarządzanie spółką i wszystkimi pionami w firmie w liczbie 40 osób
  • Zarządzanie sprzedażą – kształtowanie polityki cenowej i oferty, zarządzanie wynikami
  • Stałe usprawnianie procesów organizacyjnych, systemu zarzadzania organizacją i pracą w poszczególnych działach ukierunkowaną na poprawę efektywności
  • Współudział w opracowaniu strategii i rozwoju firmy
  • Przygotowywanie i wdrażanie strategii sprzedażowo-marketingowej Spółki
  • Kierowanie działalnością operacyjną
  • Optymalne zarządzanie płynnością finansową firmy
  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu spółki
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (15-20% czasu pracy)

Poszukiwane kompetencje:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku dyrektora operacyjnego, dyrektora zarządzającego lub podobnym
  • Preferowane doświadczenie w firmach: usługowych, produkcyjnych, zarządzających projektami
  • Doświadczenie w budowaniu zespołów, kierowaniu ludźmi; silne kompetencje liderskie i menedżerskie
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektowym
  • Umiejętność strategicznego, koncepcyjnego myślenia oraz operatywność
  • Ukierunkowanie na cel
  • Konsekwencja w działaniu
  • Świadomość biznesowa
  • Wykształcenie wyższe
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Nasz klient oferuje:

  • Pracę w stabilnej firmie działającej na rynku od 2001 roku, mającej mocną pozycje na rynku w swojej branży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy
  • Umowa o pracę lub umowa B2B
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego
  • Opieka medyczna
  • Karta multisport
  • Dofinansowanie studiów
  • Pakiety ubezpieczeń na życie
  • Paczki na święta dla pracowników
  • Upominki na różne okazje
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland