Factor Consulting Sp. z o.o.
Factor Consulting Sp. z o.o. Factor Consulting Sp. z o.o. Factor Consulting Sp. z o.o.
Factor Consulting sp. z o.o. od prawie dziesięciu lat doskonale radzi sobie na rynku usług z zakresu doradztwa biznesowego i konsultingu. Na nasz sukces składa się przede wszystkim głęboka wiedza i bogate doświadczenie. Zajmujemy się szeroko pojętym doradztwem biznesowym.
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY

Miejsce pracy: lubelskie

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora Zarządzającego. Firma o ugruntowanej pozycji rynkowej, działająca od ponad 20 lat. W portfelu klientów znajdują się liderzy rynku zarówno krajowi jak i zagraniczni. Usługi świadczone przez firmę są doceniane przez odbiorców, czego potwierdzeniem jest dynamika osiąganych wyników. Aktualnie firma planuje ekspansję na nowe rynki i buduje zespół odpowiedzialny za ciekawy i ambitny projekt. Więcej informacji udzielone zostanie zainteresowanym osobom na rozmowie rekrutacyjnej.

Opis stanowiska:

  • kierowanie działalnością operacyjną firmy
  • zarządzanie oddziałami firmy
  • planowanie, organizowanie i rozliczanie zadań
  • zarządzanie budżetem
  • rekrutacja, szkolenie i wdrażanie pracowników

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • orientacja na wyniki
  • znajomość języka angielskiego (poziom C1)
  • mobilność

Oferta:

  • kontrakt menadżerski lub umowę o pracę
  • praca w innowacyjnym przedsiębiorstwie
  • profesjonalny i doświadczony zespół
  • nowoczesny, miesięczny system motywacyjny
  • narzędzia pracy adekwatne do stanowiska