Opis stanowiska pracy

Do naszego biura Agencji Pracy Tymczasowej w Ełku poszukujemy osoby na stanowisko: Dyrektor Zarządzający

Zakres obowiązków:
• Opracowanie i wdrożenie planu strategicznego rozwoju firmy; w tym optymalizacja i dbanie o efektywność realizacji projektów,
• Zarządzanie pracownikami biura i koordynacja poszczególnych działów,
• Odpowiedzialność za płynność finansową,
• Przeprowadzenie kontroli realizacji dotychczasowy projektów,
• Kalkulacja kosztów oraz wydatków administracyjnych,
• Systematyczne raportowanie postępów realizacji zadań,
• Opracowywanie strategii sprzedaży i planów finansowych oraz nadzór nad ich realizacją,
* Reprezentowanie firmy na zewnątrz.

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie z zakresu zarządzania lub ekonomiczne,
• Doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Umiejętność kierowania zespołem,
• Doświadczenie w zakresie usług agencji pracy tymczasowej,
• Umiejętności analityczne,
• Umiejętność negocjacji i sprzedaży,
• Odwaga w podejmowaniu decyzji,
• Własna inicjatywa,
• Znajomość prawa pracy.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Tymczasowej „Mazury Job Sp. z o. o.” to sprawdzony... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Obsługa klienta