Dyrektor zarządzający z językiem niemieckim

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Frankfurt nad Menem, Fulda, NIEMCY, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za rachunek zysków i strat oraz płynność finansową przedsiębiorstwa,

  • udział w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych,

  • udział w spotkaniach i negocjacjach z kluczowymi partnerami biznesowymi firmy,

  • opracowywanie i aktualizowanie strategii przedsiębiorstwa,

  • przygotowanie i udział w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego (warunek konieczny),

  • umiejętność strategicznego myślenia i komunikatywność,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • znajomość branży medycznej będzie dodatkowym atutem,

  • chęć podjęcia pracy na terenie Niemiec.

Oferujemy:

  1. Bardzo atracyjne wynagrodzenie.

  2. Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony.

  3. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.

  4. Płatne urlopy i premie świąteczne.

  5. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.

  6. Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz gwarancję zakwaterowania.

  7. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu).

  8. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

  9. Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu.

... oraz wiele więcej.

Prezentacja firmy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to niemiecki pracodawca specjalizujący s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Finanse, Praca Top management