Dyrektor zarządzający ds. rekrutacji pracowników z rynku ukraińskiego

Delta Contact Sp. z o.o.

Ukraina, zagranica

Opis stanowiska pracy

Delta Contact, firma o silnej i ugruntowanej pozycji na rynku outsourcingu i obsługi klienta, z lokalizacjami w Warszawie i Białymstoku,
w związku z otwarciem działalności polegającej na pozyskiwaniu pracowników z Ukrainy, poszukuje kandydatów na stanowisko

Dyrektor zarządzający /ds. rekrutacji pracowników z rynku ukraińskiego/

Miejsce pracy: Warszawa/ Ukraina

Wybrana osoba będzie pełnić kluczową rolę w procesie rekrutacji pracowników z rynku ukraińskiego odpowiadając za:

  • aktywne pozyskiwanie pracowników z rynku ukraińskiego dla klientów firmy,organizację i zarządzanie procesem rekrutacji, procesowania wymaganych zezwoleń i przyjazdem pracowników z Ukrainy,
  • dobór i rekomendowanie odpowiednich rozwiązań w celu optymalizacji procesu rekrutacji;
  • wdrażanie rozwiązań technologicznych tworzących przewagę konkurencyjną;

Oczekiwania:

  • Dobra znajomość branży usług rekrutacji pracowników z rynku ukraińskiego
  • Mobilność związana z częstymi wyjazdami na Ukrainę
  • Obywatelstwo ukraińskie będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka polskiego i ukraińskiego
  • Przedsiębiorczość, kreatywność
  • Prawo jazdy

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę wymagającą dużej aktywności
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń, składający się z części stałej oraz zmiennej opartej na uzgodnionych wspólnie celach
  • Możliwość pracy z Polski lub Ukrainy
  • Czynny udział w rozwoju firmy

Prezentacja firmy

Delta Contact Sp. z o.o. to stabilna firma call center. Od 15. lat świad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Kadra zarządzająca, Praca Top management, Praca Administracja biurowa