Dyrektor Zakupów

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

  • Pełna odpowiedzialność za obszar zakupów
  • Firma produkcyjna z branży wyposażenia wnętrz z ugruntowaną pozycją na rynku

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej z branży Wyposażenia wnętrz, w związku z rozwojem poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Dyrektora Zakupów.

Opis stanowiska

  • Planowanie strategii zakupowej,
  • Ciągła dbałość o zapewnienie racjonalnych kosztów zakupów pod kątem ceny zakupu, wymagań jakościowych, terminowości dostaw oraz terminów płatności,
  • Prowadzenie oceny dostawców, udział w Audytach i procesie kwalifikacji dostawców,
  • Optymalizacja procesów zakupowych,
  • Analiza oraz dobór dostawców na rynku krajowym i zagranicznym, wyszukiwanie nowych dostawców oraz negocjowanie warunków handlowych,
  • Przygotowywanie budżetów zakupowych, raportów i analiz,
  • Bieżący nadzór nad statusem prowadzonych projektów zakupowych.

Profil kandydata

  • Doświadczenie w dziale zakupów w firmie produkcyjnej (sourcing) na stanowisku managerskim,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Zarządzanie budżetem zakupowym na poziomie min. 100-150 mln zł,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość systemu SAP,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność prowadzenie negocjacji,
  • Kompetencje interpersonalne,,
  • Umiejętność zarządzania projektami,
  • Znajomość prawa w zakresie umów handlowych.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Rozwój zawodowy,
  • Praca w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pakiet benefitów i dodatkowych szkoleń,
  • Miejsce Pracy: Aglomeracja Poznańska.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page