Dyrektor Zakupów (m/k) budownictwo

Trenkwalder

Wrocław, Polska, dolnośląskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, Polska
Zadania na stanowisku:
  • tworzenie i realizacja strategii zakupowej,
  • koordynowanie działań w obszarze planowania i realizowania zakupów materiałów i usług budowlanych,
  • negocjacje zakupowe z kluczowymi dostawcami,
  • podejmowanie decyzji zakupowych, zarządzanie ryzykiem związanym z procesami zakupowymi,
  • optymalizacja procesów zakupowych,
  • budowanie i rozwój długofalowych profesjonalnych relacji z dostawcami,
  • zapewnienie wydajności i realizacji procesu zakupowego poprzez odpowiednie zasoby i realizację celów biznesowych,
  • efektywna współpraca z działem realizacji w zakresie planowania i realizacji procesu zakupowego,
  • zarządzanie podległym zespołem poprzez monitorowanie pracy, motywowanie pracowników, oceny roczne oraz delegowanie zadań.

Wymagania:
  • min. 4-letnie doświadczenie na stanowisku dyrektora w zakresie planowania zakupów materiałów i usług budowlanych,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe - Budownictwo / Logistyka / Zarządzanie / Ekonomia,
  • doświadczenie we wdrażaniu i konsekwentnym realizowaniu wdrożonej strategii zakupowej,
  • szeroko rozumiana znajomość branży budowlanej,
  • doskonałe umiejętności negocjacyjne,
  • umiejętności managerskie i liderskie, doświadczenie w efektywnym zarządzaniu zespołem,
  • umiejętność analizy danych oraz prognoz rynkowych,
  • zdolności analitycznego, koncepcyjnego i perspektywicznego myślenia,
  • zdolności interpersonalne - innowacyjność, umiejętność skutecznej komunikacji,
  • umiejętność budowania i rozwijania długofalowych, profesjonalnych relacji z kontrahentami,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • zaawansowana znajomość programu Excel.

Oferujemy:
  • stałe zatrudnienie w oparciu o atrakcyjne warunki finansowe,
  • rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy,
  • miejsce pracy: Wrocław,
  • udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży,
  • szeroki pakiet benefitów takich jak: prywatna opieka medyczna, szkolenia oraz bogaty pakiet socjalny.
Osoba odpowiedzialna za proces rekrutacji: Mateusz Wesołowski, tel. +48 609 080 952

Agencja zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o., nr cert. 136.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy