Dyrektor Zakładu Produkcyjnego - Produkcja Spożywcza - Napoje

Michael Page

Małopolskie, zagranica

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie zarządzać zakładem produkującym napoje znajdującym się w woj. małopolskim

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma produkcyjna z branży spożywczej, organizacja jest jednym z europejskich liderów w swojej kategorii produktowej. W związku z ciągłym rozwojem, oraz chęcią zwiększenia wydajności produkcyjnej szukamy osoby na stanowisko Dyrektora Zakładu Produkcyjnego, który będzie zarządzał zakładem zlokalizowanym, w woj. Małopolskim.

Opis stanowiska

  • Organizacja pracy i rozwój kompetencji podległego zespołu
  • Wprowadzanie rozwiązań usprawniających i optymalizujących produkcję
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania jednostki produkcyjnej
  • Wdrażanie metod zarządzania jakością
  • Realizacja celów zakładu pod względem kosztów, czasu i jakości
  • Zapewnienie i odpowiada za roczne planowanie budżetowe i realizację budżetu
  • Przygotowanie raportów operacyjnych

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w zarządzaniu interdyscyplinarnymi zespołami
  • Minimum 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w branży żywność - napoje
  • Znajomość kontroli jakości - HACCP
  • Praktyczna i teoretyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami i zarządzaniu zmianą

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wpływ na działanie operacyjne i strategiczne firmy
  • Interesująca praca w innowacyjnym, międzynarodowym środowisku
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem socjalnym i samochodem służbowym
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Małopolskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page