Opis stanowiska pracy

Nasz Klient, firma z Wielkopolski działająca w branży elektroenergetycznej, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Dyrektora Technicznego

Główne zadania:

  • zarządzanie działem ofertowania
  • zarządzanie i rozwój działu energetyki zawodowej
  • weryfikacja kontraktów i uczestnictwo w podpisywaniu umów
  • nadzór nad realizowanymi inwestycjami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (najlepiej: energetyka, elektrotechnika, elektryka)
  • doskonała znajomość rynku elektroenergetycznego
  • doświadczenie w realizowaniu inwestycji w branży elektroenergetycznej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami osobowymi poparte sukcesami
  • dyspozycyjność geograficzna, gotowość do pracy w delegacji
  • doświadczenie w pracy z Norma PRO mile widziane

Oferta:

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • współudział w kształtowaniu strategii firmy
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • adekwatne narzędzia pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

PROF – JAM to nowoczesna firma doradztwa personalnego stworzona przez zg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Top management