Opis stanowiska pracy

Firma budowlana specjalizująca się w budownictwie jednorodzinnym z siedzibą w Krakowie poszukuje do swojego biura :

DYREKTORA TECHNICZNEGO

Do głównych obowiązków na stanowisku należy:

  • Tworzenie strategii i planów rozwoju Spółki,
  • Całościowe zarządzanie kilkoma projektami budowlanymi,
  • Zarządzanie zespołem,
  • Zarządzanie kosztami prowadzonych inwestycji,
  • Nadzór na wyborem i negocjacje z dostawcami oraz podwykonawcami,
  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie kluczowych obszarów działalności Spółki,
  • Nadzór nad prowadzoną dokumentacją techniczno-projektową,
  • Sprawdzenie jakości i rozliczanie wykonanych robót,
  • Realizacja innych zadań, zgodnych z zakresem wykonywanych zadań.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – kierunki budowlane,
  • Minimum 10 letnie doświadczenie na zbliżonym stanowisku, w branży budowlanej,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i prowadzeniu negocjacji,
  • Znajomość procesu inwestycyjnego w budownictwie
  • Biegła znajomość przepisów prawa budowlanego, norm i standardów w zakresie technicznego utrzymania budynków
  • Ugruntowane kontakty z generalnymi wykonawcami oraz firmami podwykonawczymi.
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziane wszelkie uprawnienia budowlane
  • Umiejętność podejmowania decyzji, wysoka inicjatywa w działaniu

Prezentacja firmy

Firma z 46-letnią tradycją, budująca domy pod klucz od trzech pok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Ponad 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria, Praca Top management