Dyrektor Techniczny (Utrzymanie Nieruchomości)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy doświadczonej osoby, na stanowisko Dyrektora Technicznego.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - fundusz inwestycyjnego, właściciela portfela nieruchomości biurowych - poszukujemy, doświadczonej osoby na stanowisko Dyrektora Technicznego. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za nadzór techniczny nad prestiżowym biurowcem w centrum Warszawy.

Opis stanowiska

  • Współtworzenie strategii w zakresie technicznego zarządzania obiektem komercyjnym
  • Odpowiedzialność za techniczne utrzymanie obiektu biurowego
  • Nadzór nad pracą zespołu wewnętrznego zespołu technicznego
  • Utrzymanie standardów i jakości obsługi budynku
  • Przygotowanie budżetu technicznego oraz inwestycyjnego
  • Wybór oraz koordynacja pracy firm zewnętrznych
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną
  • Analiza oraz optymalizacja kosztów
  • Podejmowanie inicjatyw mających na celu poprawę funkcjonowania obiektu

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne)
  • Minimum 10 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w zakresie utrzymania obiektów biurowych lub hotelowych)
  • Bardzo dobra wiedza techniczna w zakresie utrzymania nieruchomości
  • Znajomość finansowych aspektów zarządzania nieruchomościami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Oferujemy

  • Możliwość pracy po stronie stabilnego funduszu inwestycyjnego
  • Pracę w prestiżowym budynku w centrum Warszawy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page