Dyrektor Techniczny - sektor PRS

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie wszystkich inwestycji prowadzonych przez spółkę na etapie przygotowania i realizacji. Głównym celem tej osoby będzie optymalizacja projektów.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest deweloper mieszkaniowy realizujący projekt na terenie całej Polski.

Opis stanowiska

  • Ścisła współpraca z działami firmy zaangażowanymi w przygotowanie i realizację procesu inwestycyjnego,
  • Przygotowanie due dilligence (część techniczna) dla nowych działek inwestycyjnych), tworzenie wstępnych budżetów dla tematów PRS
  • Przygotowanie projektów od strony formalnej i technicznej (tworzenie wytycznych dla inwestycji w uzgodnieniu z Inwestorem
  • Przygotowanie optymalizacji kosztowych VE oraz wytycznych do odbioru kompletu dokumentacji projektowej
  • Przeprowadzenie procesu przetargów na wybór GW
  • Negocjowanie ceny, zakresów realizacji oraz terminów realizacji inwestycji
  • Nadzór nad procesem realizacji (P&L, harmonogramy i kontrola generalnego wykonawstwa),
  • Nadzór pracy Kierowników Projektów poszczególnych tematów
  • Inne zadania związane z aspektami technicznymi w ramach inwestycji

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: budownictwo, architektura)
  • Umiejętność efektywnego organizowania oraz realizowania procesu inwestycyjnego
  • Znajomość najnowszych trendów w technologii branży budowlanej
  • Doświadczenie w procesie wyceny i realizacji prac budowlanych ( praca na stanowiskach kierowniczych przy realizacji Wielorodzinnych budynków mieszkalnych zarówno po stronie GW jak i Inwestora.
  • Wysoko rozwinięte zdolności: interpersonalne, negocjacyjne oraz organizacyjne
  • Znajomości regulacji prawnych dotyczących działalności deweloperskiej
  • Odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych (Polska)
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy

  • Stabilne, długofalowe zatrudnienie na podstawie umowy na zasadzie samozatrudnienia (B2B)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zwrot wszystkich kosztów podróży, narzędzia pracy
  • Prywatna opieka medyczna
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page