Dyrektor Techniczny - Inwestycje PV + Wind

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla organizacji o międzynarodowym zasięgu, działającej na rynku instalacji OZE - PV i Elektrowni Wiatrowych, w związku z dynamicznym rozwojem szukamy osoby na stanowisko Dyrektora Technicznego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kierowanie podległymi działami mającymi na celu prowadzenie inwestycji PV i elektrowni wiatrowych.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest organizacja specjalizująca się w wielkopowierzchniowych instalacjach fotowoltaicznych.

Opis stanowiska

  • Tworzenie strategii, planów i procesów inwestycyjnych pod kątem instalacji PV i elektrowni wiatrowych
  • Zarządzanie podległym zespołem działającym w obszarze rozwoju i naprawy projektów
  • Planowanie, organizowanie, koordynowanie i nadzór nad pracą zespołów w obszarze techniczno-operacyjnym w ramach realizacji powierzonych Projektów
  • Nadzorowanie i zarządzanie procesem, tworzenia budżetu, kontroli P&L w zakresie powierzonego działu i projektów
  • Analiza i kontrola zasobów oraz kosztów nadzorowanych inwestycji oraz ich optymalizacja w obszarze operacyjnym
  • Zarządzanie i koordynacja procesu M&A projektów OZE, poprzez wykonywanie Due Diligence

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży fotowoltaicznej pry prowadzeniu inwestycji - warunek konieczny
  • Wysoko rozwinięte kompetencje techniczne
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: odnawialne źródła energii, elektroenergetyka, prawo)
  • Znajomość przepisów prawnych dotyczących sektora energetycznego
  • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych oraz silna motywacja do samodzielnej pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność zarządzania czasem pracy nad kilkoma projektami jednocześnie

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej organizacji o zasięgu międzynarodowym i wysokiej kulturze zarządzania
  • Dużą samodzielność w działaniu i udział w strategicznym projekcie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page