Dyrektor Techniczno-Handlowy

TOMACO – INTRO SP. Z O.O

Radomsko, łódzkie

Opis stanowiska pracy

TOMACO – INTRO SP. Z O.O. od 1990 roku zaopatruje zakłady przemysłowe w narzędzia, maszyny i urządzenia oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne do obróbki plastycznej metali. Dostarczyliśmy już ponad 1000 maszyn i urządzeń i jesteśmy jedną z nielicznych firm o tak dużym doświadczeniu.

W naszej ofercie znajdują się: prasy mechaniczne i hydrauliczne oraz towarzyszące im systemy alimentacyjne – transfery oraz linie podające do blach; maszyny do kucia metali, takie jak prasy śrubowe i korbowe; prasy krawędziowe; nożyce gilotynowe; światłowodowe wycinarki laserowe 2D i 3D; urządzenia do spawania laserowego, znakowania i grawerowania. Szeroki wachlarz maszyn uzupełniają zwijarki do blach oraz zwijarki do rur i profili (ze sterowaniem analogowym lub CNC).

Wierzymy, że zadowolony klient wraca, dlatego zawsze kierowaliśmy się przede wszystkim dobrem naszym klientów, co umocniło pozycję Tomaco na rynku polskim, jako zaufanego dostawcy. Prowadzimy firmy od samego początku – od analizy potrzeb, przez dobór sprzętu, finansowanie zakupu, instalację i szkolenie, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.Dostarczamy i montujemy zarówno pojedyncze maszyny i urządzenia, jak również całe linie produkcyjne wysoko zaawansowane technologicznie.

Zadania:

  • budowanie trwałych relacji biznesowych z Klientami Firmy,
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych,
  • prowadzenie prezentacji technicznych dla Klientów Firmy,
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych maszyn i urządzeń,
  • współpraca z działem sprzedaży, działem serwisowym oraz z Zarządem,
  • współpraca z zagranicznymi dostawcami,
  • reprezentowanie Firmy podczas targów branżowych.

Oczekiwania:

  • posługiwanie się językiem angielskim na poziomie swobodnej komunikacji,
  • znajomość branży obróbki plastycznej metali oraz technik cięcia laserowego będzie dodatkowym atutem,
  • wykształcenie wyższe techniczne bądź/i doświadczenie zawodowe w branży,
  • wysoka kultura osobista,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • dyspozycyjność w zakresie zagranicznych wyjazdów służbowych do dostawców.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjne premie
  • szkolenia
  • niezbędne narzędzia - samochód służbowy, telefon, laptop etc.
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • Osoby zainteresowane zachęcamy do składania dokumentów poprzez opcję aplikuj

Słowa kluczowe: Dyrektor techniczno-handlowy, Dyrektor, Dyrektor Handlowy, Dyrektor ds. technicznych, Dyrektor Sprzedaży, Dyrektor oddziału, Dyrektor Techniczny

Prezentacja firmy

od 1990 roku zaopatruje zakłady przemysłowe w narzędzia, maszyny ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Sprzedaż - Account Management