Dyrektor Sprzedaży

HRK S.A.

Wysogotowo, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Dyrektor SprzedażyMiejsce pracy: Wysogotowo

Zadania:

  • odpowiedzialność za całą politykę sprzedaży na terenie kraju
  • tworzenie długoterminowej polityki handlowej
  • kreowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań oraz strategii
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • negocjowanie umów już istniejacych oraz podtrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • efektywnie zarządzanie podległym zespołem
  • tworzenie sprawozdań, prospektów oraz wykresów
  • raportowanie do Zarządu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • doświadczenie oraz wiedza z zakresu gazu ziemnego oraz energii elektrycznej - warunek konieczny
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • umiejetność budowania zespołu, podrzymywania relacji, prowadzenia działań marketingowych
  • umiejętność efektywnego komunikowania się oraz weryfikowania założonych celów
  • dyspozycyjność
  • samodzielność oraz zaangażowanie
  • umiejetność kreatywnego rozwiązywania problemów oraz pracy pod wpływem stresu
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość realnego wpływu na dalszy rozwój przedsiębiorstwa
  • kreowanie oraz wdrażanie własnych rozwiązań
  • wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.