Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/10/2017.

Dyrektor Sprzedaży

Wrocław, dolnośląskie

HAYS Sales & Marketing

Opis stanowiska pracy

Wrocław
NR REF.: 1094900

Twoja następna firma

Dla naszego klienta, czołowego w Polsce producenta przetworów zbożowych, w tym także mąki, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Dyrektora Sprzedaży.

Twoje następne stanowisko

Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będą standardowe działania związane z kreacją oraz realizacją strategii sprzedaży, odpowiedzialnością za zespół sprzedaży oraz logistyki, dbałość o relacje z klientami, wyjazdy służbowe, negocjacje, działania employer brandingowe. Zespół handlowy liczy kilka osób, a stanowisko Dyrektora zakłada w dużej mierze pracę mobilną, w terenie.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Poszukujemy osób proaktywnych, konkretnych, kontaktowych i dobrze zorganizowanych, nastawionych na klienta, samodzielnych, z doświadczeniem na stanowisku menadżerskim w branży przetwórstwa zboża, piekarniczej, najlepiej z wykształceniem kierunkowym. Wymogiem koniecznym jest bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.

Co zyskujesz?

Firma oferuje wieloletnią współpracę z firmą o kilkudziesięcioletniej historii oraz stabilnej pozycji na rynku.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Dywizja skupia się na wyszukiwaniu najlepszych kandydatów z dziedziny marketingu,... sprzedaży i logistyki. Swoją ofertę kierujemy do firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, operatorów logistycznych, a także firm z sektora RTV/AGD.
Dywizja HAYS Sales & Marketing to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje oraz firmy lokalne. Wspieramy w rekrutacjach agencje reklamowe i public relations, agencje badania rynku i opinii oraz firmy świadczące usługi marketingu bezpośredniego. Naszym celem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów oraz menedżerów z sektorów, w których działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy. Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing