Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/09/2018.

Dyrektor Sprzedaży

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji w branży Consumer Finance poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dyrektor SprzedażyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zapewnienie właściwego funkcjonowania Firmy oraz realizacji celów biznesowych;
  • Osiąganie założonych celów biznesowych;
  • Inicjowanie i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży oraz umacniania pozycji marki na rynku;
  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie kluczowych obszarów działalności Firmy;
  • Przeprowadzanie analiz efektywności podejmowanych działań;
  • Poszukiwanie możliwości zwiększania efektywności procesów biznesowych realizowanych przez spółkę;
  • Zarządzanie, nadzorowanie oraz optymalizacja kluczowych procesów zarządczych i operacyjnych,
  • Udział w tworzeniu i zarządzaniu budżetem;
  • Współpraca z wszystkimi działami spółki w zakresie realizacji zaplanowanej strategii;
  • Analiza rynku pod kątem możliwości rozwoju w nowych obszarach działalności.

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu rozbudowanymi strukturami sprzedaży w instytucji finansowej (preferowane: banki, consumer finance);
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: Finanse i Bankowość);
  • Orientacja na realizację wyznaczanych celów oraz poszukiwanie efektywnych rozwiązań sprzedażowych;
  • Wysokie umiejętności zarządzania zespołem pracowników: planowanie i organizacja pracy, motywowanie, monitoring i ocena pracy, rozwój kompetencji;
  • Umiejętność planowania pracy na poziomie strategicznym, taktycznym i operacyjnym;
  • Wysokie umiejętności analityczne,
  • Dynamizm i kreatywność w działaniu;
  • Umiejętność podejmowania inicjatywy i odpowiedzialności biznesowej;
  • Wysokie kompetencje interpersonalne;
  • Otwartość i elastyczność.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie i stale rozwijającej się firmie;
  • Niezbędne narzędzia pracy

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Bankowość