Oferta wyróżniona

Dyrektor Sprzedaży

cała Polska, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z największych producentów produktów leczniczych w Polsce poszukujemy obecnie najlepszego Kandydata do objecia roli Dyrektora Sprzedaży. Zapraszamy do aplikowania osoby z doświadczeniem w zarządzaniu obszarem sprzedaży realizowanym przez rozbudowane zespoły Przedstawicieli Medycznych (portfolio leków na receptę), z umiejętnością planowania i implementacji startegii marketingowych dla powierzonych linii produktowych i gotowością do podjęcia nowych wyzwań.

Teren pracy - cała Polska

Firma oferuje umowe o pracę, pakiet benefitów oraz niezbędne narzędzia do pracy.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia