Dyrektor sprzedazy uslug IT

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, firmy z branży IT zajmującej się sprzedażą usług, poszukujemy osoby na kluczowe stanowisko w organizacji. Dyrektor, którego szukamy, będzie zarządzał kilkunastoosobowym zespołem managerów sprzedaży oraz wyznaczał kierunek i strategię działania firmy w obszarze działań sprzedażowych.

Informacje o kliencie

Nasz Klient jest na etapie bardzo ciekawych planów rozwojowych. W związku z tym poszukuje odpowiedzialnej osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży sprzedaży usług IT, która kreatywnie podchodzi do realizacji powierzanych jej celów.

Klient rozważa Kandydatów chcących pracować na terenie Polski południowej (Wrocław, Kraków, Katowice)

Opis stanowiska

Od Kandydatów aplikujących na to stanowisko oczekujemy:

  • wieloletnie doświadczenie w sprzedaży usług IT na miarę potrzeb Klientów
  • minimum 3- letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • sukcesów sprzedażowych popartych wiarygodnymi referencjami

Profil kandydata

Do podstawowych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • realizacja celów zespołowych business development managerów (4 lokalizacje w Polsce)
  • rozwój współpracy z kluczowymi klientami firmy
  • doradztwo w zakresie nowych inwestycji dla potencjalnych klientów
  • sprzedaż rozwiązań z zakresu software
  • kontakt i pozyskiwanie nowych inwestorów

Oferujemy

Klient oferuje udział w interesujących projektach oraz realny wpływ na strategię rozwoju organizacji.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page