Dyrektor Sprzedaży / Sales manager

Kraków, małopolskie

ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • zarządzanie działem sprzedaży, prowadzenie systemu motywacyjnego
  • raportowanie oraz wyznaczanie celów sprzedaży wraz z ich realizacją
  • prowadzenie dużych projektów, w których potrzebne są umiejętności negocjacyjne
  • rozwój rynków, zarówno w Polsce jak i zagranicą

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy zespołowej i kierowaniu projektami
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • doświadczenie na podobnym stanowisku szczególnie dóbr inwestycyjnych i B2B
  • wiedza techniczna, głównie z zakresu automatyki będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dokładność i zaangażowanie
  • prawo jazdy kat.B

Wymagania

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • interesujący pakiet benefitów
  • udział we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań
  • możliwość stania się partnerem Spółki w zależności od wkładu i zaangażowania

ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. zo.o. jest integratorem technologii i rozwiązań,... które umożliwiają automatyzację procesów logistycznych w zakresie składowania i transportu wewnętrznego. ISL dostarcza magazynowe regały automatyczne takie jak: regały obrotowe (karuzelowe, okrężne) Rotomat, regał windowy Lean-Lift, automatyczne systemy składowania palet - Pallet Mole i wiele innych. Posiadamy biura w Krakowie ( centrala) , Warszawie i Poznaniu. Więcej informacji na www.isl.pl.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Kadra zarządzająca , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi