Dyrektor Sprzedaży Kanału Tradycyjnego

Michael Page

Dolnyśląsk, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta dynamicznie rozwijającej się firmy oraz będącej liderem w swoim sektorze, poszukujemy doświadczonego kandydata na nowo utworzone stanowisko Dyrektora ds. Kanału Tradycyjnego. Siedziba firmy mieści się w województwie dolnośląskim. Zakłady produkcyjne naszego klienta należą do najnowocześniejszych w Europie. Wybrany kandydat będzie współpracował z zarządem firmy, który ceni sobie dużą autonomię i szybkość działania.

Informacje o kliencie

Bardzo dynamicznie rozwijająca się firma poprzez akwizycje oraz rozwój organiczny.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za zespół sprzedażowy w kanale tradycyjnym na terenie całej Polski: tworzenie systemów motywacyjnych, szkolenie, rekrutacja i kontrola podległych;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z dystrybutorami, hurtowniami, sieciami lokalnymi;
  • Analiza konkurencji, identyfikacja braków w ofercie, bazując na działaniach konkurencji i oczekiwaniach Klientów;
  • Tworzenie nowej koncepcji warunków handlowych w kanale tradycyjnym;
  • Organizacja działań sprzedażowych opartych o aktywacje sieci lokalnych;
  • Opracowywanie strategii sprzedaży i programów lojalnościowych;
  • Przygotowywanie i utrzymanie standardów merchandisingowych;

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne, handlowe);
  • Doświadczenie w handlu na rynku krajowym, w tym kilkuletnie w sprzedaży w kanale tradycyjnym zdobyte w branży budowlanej, spożywczej;
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji z klientami;
  • Zdolność do podejmowania decyzji oraz silna orientacja na realizację celów;
  • Mile widziane wiedza z zakresu marketing mix;
  • Bardzo dobra znajomość specyfiki kanału tradycyjnego;
  • Znajomość podstaw finansów (analiza kosztów, analiza rentowności);
  • Dobra znajomość języka angielskiego;

Oferujemy

Atrakcyjny pakiet

Mnóstwo wyzwań w jednej z najszybciej rozwijających się firm w Polsce

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Dolnyśląsk
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page