Dyrektor Sprzedaży/Dyrektor Operacyjny

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, firmy z branży retail (food) poszkujemy ambitnego i nastawionego na sukces kandydata na stanowisko:

Dyrektor Sprzedaży/Dyrektor OperacyjnyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • zarządzanie sprzedażą i operacjami w sieci sklepów detalicznych
  • skuteczne zarządzanie podległym zespołem
  • realizacja strategii dalszego rozwoju sieci sprzedaży
  • planowanie i analiza kosztów, metod oraz wyników sprzedaży
  • analiza danych rynkowych
  • inicjowanie działań zmierząjących do poprawy funkcjonowania sieci sklepów

Wymagania:

  • zaangażowanie w rozwój sieci
  • zorientowania na osiąganie celów biznesowych
  • minimum 5-lat doświadczenia w zarządzaniu operacjmi w obszarze retail food (warunek konieczny)
  • proaktywność oraz samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • doświadczenie w zarządzaniu, rozwijaniu i motywowaniu dużych zespołów
  • rozwinięte umiejętności analityczne i znajomość narzędzi finansowych
  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • motywujący system premiowy
  • samodzielne stanowisko i realny wpływ na rozwój spółki
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.