Dyrektor Sprzedaży/Dyrektor Operacyjny

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, firmy z branży retail (non-food) poszkujemy ambitnych i nastawionych na sukces kandydatów na stanowisko:

Dyrektor Sprzedaży/Dyrektor OperacyjnyMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • zarządzanie sprzedażą w wielu kanałach dystrybucji
  • rozwój sieci sprzedaży na terenie Polski
  • planowanie i analiza kosztów, metod oraz wyników sprzedaży
  • analiza danych rynkowych
  • inicjowanie działań zmierząjących do poprawy funkcjonowania sieci sklepów
  • skuteczne zarządzanie zespołem pionu sprzedaży

Wymagania:

  • minimum 5-lat doświadczenia w zarządzaniu strukturami w obszarze retail (warunek konieczny)
  • rozwinięte umiejętności analityczne i znajomość narzędzi finansowych używanych w sprzedaży
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sieci sprzedaży
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • samodzielne stanowisko i realny wpływ na rozwój spółki
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.