Dyrektor Sprzedaży - Deweloper

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację pracy zespołu sprzedaży oraz nadzór nad realizacją celów sprzedażowy i marketingowych

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest deweloper mieszkaniowy realizujący swoje projekty na terenie Polski.

Opis stanowiska

  • Kompleksowe opracowywanie strategii sprzedażowej i marketingowej projektów
  • Odpowiedzialność za budżet sprzedaży i marketingu każdej inwestycji
  • Tworzenie polityki cenowej firmy
  • Nadzór nad zespołem sprzedaży
  • Współpraca z agencjami kreatywnymi i innymi podwykonawcami świadczącymi usługi w zakresie digital marketingu, kreacji i PR
  • Bieżące monitorowanie konkurencji i trendów na rynku
  • Bezpośrednie raportowanie do Zarządu w Polsce

Profil kandydata

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy zespołów oraz nastawienie na cel
  • Wykształcenie wyższe o profilu związanym ze sprzedażą
  • Silne kompetencje w obszarze sprzedaży oraz negocjacji
  • Dobra znajomość obsługi programów MS Word, MS Excel
  • Mile widziane umiejętności graficzne (Corel, Photoshop i inne)
  • Zaangażowanie, uczciwość, rzetelność, terminowość i dyspozycyjność

Oferujemy

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Dużą samodzielność i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Możliwość współtworzenia wizji rozwoju firmy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page