Dyrektor Sklepu Stażysta

Michael Page

Warsaw, zagranica

Michael Page Michael Page

Poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora Sklepu Wielkopowierzchniowego, rola samodzielna, zarządzanie dużym zespołem.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży Retail.

Opis stanowiska

* prowadzenie sklepu
* budowanie pozytywnych doświadczeń Klientów
* poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań odpowiadających potrzebom Klientów
* przygotowywanie i realizacja planów sprzedażowych
* wdrażanie strategii firmy biznesowych na poziomie sklepu
* praca z zespołem, motywowanie, rozwój pracowników
* troska o wizerunek firmy i dobre relacje z partnerami handlowymi

Profil kandydata

* osoba z pasją, energią i inicjatywą
* lubiąca ludzi i kontakt z Klientem
* posiadająca min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub na stanowisku menedżera zarządzającego średnią firmą (50-60)
* nastawionych na realizację celów
* posiadająca umiejętności analityczne i rozumiejących biznes
* potrafiąca delegować zadania, motywować i rozwijać zespół
* znająca bardzo dobrze naszą branżę
* otwarta, zaangażowana i nie bojąca się wyzwań
* znajomość języka angielskiego

Oferujemy

* możliwość zarządzania sklepem jak własnym przedsiębiorstwem
* przyjazną atmosferę, niepowtarzalny zespół
* intensywny program szkoleniowy - program stażowy 12-18 miesięcy
* pakiet benefitów (prywatna bezpłatna opieka medyczna, karta sportowa lub żywieniowa, dodatek urlopowy, ubezpieczenie oraz samochód w chwili objęcia marketu)
* możliwość rozwoju w strukturach firmy
* atrakcyjne wynagrodzenie

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warsaw
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page