Dyrektor Serwisu

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest firma dostarczająca profesjonalne usługi dla przemysłu skupiające się na konserwacji urządzeń. Obecnie, poszukujemy dla nich osoby na stanowisko:

Dyrektor SerwisuMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Opracowanie wewnętrznych norm i procedur maksymalizujących jakość obsługi klientów w zakresie urządzeń elektrycznych.
  • Wdrożenie i zarządzanie procesami serwisowymi w dążeniu do najwyższej jakości operacyjnej, ze szczególnym uwzględnieniem BHP.
  • Zarządzanie aftermarketowymi wskaźnikami KPI - praca nad poprawą produktywności i wydajności pracy pracowników.
  • Rekrutacja i rozwój pracowników. Kreowanie indywidualnych celów dla pracowników, okresowa ocena wyników i wdrażanie działań zaradczych celu optymalizacji osiągniętych celów.
  • Zarządzanie operacyjne – kontrola aktualnych procesów serwisowych, optymalizacja kosztów i efektywności wykonania.
  • Planowanie harmonogramów prac.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Doświadczenie w zarządzaniu działami technicznymi.
  • Znajomość jezyka angielskiego

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon).
  • Umowa o pracę lub B2B.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.