Michael Page Michael Page

Dyrektor Regionu

Dla naszego Klienta - międzynarodowej sieci specjalistycznych placówek medycznych poszukujemy kandydatów zainteresowanych objęciem kluczowej roli Dyrektora Regionu.

Informacje o kliencie

Sieć wyspecjalizowanych placówek medycznych naszego Klienta oferuje swoim pacjentom najwyższej jakości, profesjonalną opiekę w zakresie poprawy zdrowia, a obecność na wielu europejskich rynkach zapewnia firmie przewagę nad konkurencją w kontekście wdrażania dobrych praktyk, standardów i procedur medycznych.

Opis stanowiska

* zapewnienie maksymalizacji efektywności strategii rozwoju, realizacji wskaźników biznesowych, najwyższego standardu świadczonych usług oraz dążenie do optymalizacji kosztów operacyjnych w podległym regionie;
* przygotowanie i wdrożenie działań mających na celu zapewnienie najlepszej struktury kosztów i przychodów;
* utrzymanie efektywnej współpracy z regulatorami w regionie;
* wdrożenie zgodnie z założonym planem nakładów inwestycyjnych CAPEX i MAPEX dla podległych placówek;
* nadzór nad procesem rekrutacji, wdrożenia i szkolenia personelu zatrudnionego w ramach regionu;
* zapewnienie najwyższej jakości standardów obsługi pacjenta;
* identyfikacja i realizacja pojawiających się możliwości biznesowych;
* regularny monitoring działań konkurencji;
* pozyskiwanie nowych zleceniodawców dla usług oferowanych w podległych placówkach.

Profil kandydata

* udokumentowane sukcesami, minimum 3-letnie doświadczenie z pracy na podobnym stanowisku (preferowane branże medyczna lub apteczna);
* wykształcenie wyższe;
* wysokie umiejętności w zakresie zarządzania zespołem, motywowania i wspierania rozwoju pracowników, coachingu i mentoringu;
* doskonałe umiejętności analityczne i negocjacyjne oraz praktyczne rozumienie wskaźników biznesowych;
* wielozadaniowość, bardzo dobra organizacja czasu własnego oraz podległych zespołów;
* aktualne prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do częstych podróży służbowych w ramach podległego regionu.

Oferujemy

* wysokiej klasy samochód służbowy oraz wszystkie inne niezbędne do wykonywania pracy narzędzia;
* ciekawą i pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się, międzynarodowej organizacji;
* możliwość uczestnictwa w strategicznych dla rozwoju firmy projektach;
* atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy;
* bogaty pakiet benefitów pozapłacowych;
* doskonałą atmosferę oraz najwyższej jakości kulturę organizacyjną.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page