Dyrektor Regionu - Branża Logistyczna

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży logistycznej, specjalizująca się w przesyłkach kurierskich i będąca jednym z liderów rynkowych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i rozwojem biznesu na polskim rynku, poszukujemy doświadczonych, zmotywowanych kandydatów na stanowisko Dyrektora Regionu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za działanie operacyjne oraz rozwój sprzedaży w podległym regionie.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży logistycznej, specjalizująca się w obszarze przesyłek kurierskich i będąca jednym z liderów rynkowych. Firma ceni takie wartości, jak odpowiedzialność i decyzyjność, jednocześnie oczekując od swoich pracowników na wszystkich szczeblach organizacji transparentności, zaufania i zaangażowania.

Opis stanowiska

Wybrany kandydat będzie raportować bezpośrednio do Dyrektora Generalnego i będzie odpowiadać za:

  • Stworzenie i wdrożenie nowej krótko- i długoterminowej strategii rozwoju sprzedaży i operacji w podległym regionie, celem realizacji celów biznesowych, rentowności, wzrostu
  • Zapewnienie właściwego funkcjonowania organizacji w podległym regionie, z odpowiedzialnością za budżet przychodów i kosztów
  • Realizacja założonych wyników finansowych regionu oraz zbudowanie strategii zapewniającej optymalizację kosztów operacyjnych
  • Nadzór nad kluczowymi projektami i procesami, celem identyfikacji obszarów do dalszego rozwoju
  • Zarządzanie i rozwijanie podległego zespołu pracowników (dyrektorzy oddziałów, kierownicy sprzedaży)
  • Tworzenie dobrego, motywującego, angażującego środowiska dla pracowników organizacji

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, logistyka
  • Minimum 8 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w branży logistycznej
  • Doświadczenie w tworzeniu strategii sprzedażowej i pricingowej
  • Doświadczenie w zarządzaniu operacjami logistycznymi (magazyny, planowanie, transport)
  • Orientacja na realizację celów, poparte przykładami doświadczenie w osiąganiu założonych wyników
  • Poświadczone przykładami doświadczenie we wdrażaniu najlepszych praktyk i rozwiązań biznesowych, generujących wzrost
  • Zdolności przywódcze, umiejętność zarządzania i motywowania podległych zespołów
  • Osoba analityczna, kreatywna, z doskonałymi zdolnościami myślenia strategicznego
  • Biegła znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • Interesująca praca w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem dodatkowych benefitów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page