IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Dyrektor Regionalny

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

MIEJSCE PRACY: Łódź lub Warszawa

ZADANIA:

  • Zarządzanie i organizowanie pracy podległych oddziałów firmy (Łódź, Warszawa, Lublin)
  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych planów sprzedażowych
  • Analiza rynku i identyfikowanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży w regionie
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Promowanie marki, produktów i usług firmy
  • Dbałość o jak najwyższy poziom świadczonych usług
  • Budowanie relacji z kluczowymi klientami
  • Dbałość o rentowność i rozwój podległych oddziałów
  • Udział w budowaniu podległego zespołu
  • Dbałość o rozwój podległych pracowników, monitorowanie potrzeb szkoleniowych

FIRMA OFERUJE:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • pakiet benefitow pozapłacowych
  • samochód służbowy

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki powiązane z ekonomią, zarządzaniem, handlem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe, prowadzenia negocjacji handlowych i nastawienie na Klienta
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w strukturze rozproszonej
  • Umiejętność motywowania podległego zespołu
  • Zdolności analityczne, umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.