Opis stanowiska pracy

Przedszkole Na Zielonej Górce poszukuje osoby na stanowisko Dyrektora.

1) Główne obowiązki:

  • Prowadzenie nadzoru pedagogicznego; hospitacje, ewaluacje wewnętrzne, wsparcie merytoryczne nauczycieli
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji zgodnie z przepisami
  • Zarządzanie pracą personelu oraz dbanie o przepływ informacji
  • Współpraca z rodzicami oraz organem prowadzącym
  • Współprowadzenie rekrutacji pracowników i naboru dzieci do przedszkola
  • Reprezentowanie placówki na zewnątrz.

2) Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe pedagogiczne
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi na stanowisku nauczyciela
  • Komunikatywność, dobra organizacja czasu, dbanie o pozytywną atmosferę w pracy, kreatywność

3) Dodatkowe oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku dyrektora lub wicedyrektora
  • Tytuł nauczyciela dyplomowanego lub mianowanego
  • Ukończony kierunek zarządzanie oświatą
  • Przynajmniej podstawowa wiedza z zakresu kadr, przepisów bhp, RODO
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

4) Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwości rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Przedszkole Na Zielonej Górce to prywatna placówka z własnym plac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
do uzg.
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Top management, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia