Dyrektor Projektu

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Dyrektora Projektu.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy, będącej inwestorem w zakresie rozwiązań przechowywania i zarządzania danymi - poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Dyrektora Projektu. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za realizację dużych projektów inwestycyjnych na terenie Polski.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie całym cyklem inwestycyjnym w zakresie przygotowania oraz realizacji obiektów nieruchomościowych (biura / centra przechowywania danych)
  • Odpowiedzialność za przygotowanie budżetu oraz egzekucja
  • Nadzór nad przygotowanie inwestycji (planowanie, design, permitting)
  • Przygotowanie oraz realizacja przetargu na usługi realizacyjne
  • Nadzór nad implementacją standardów technicznych oraz operacyjnych
  • Koordynacja współpracy ze wszystkimi stronami procesu inwestycyjnego
  • Współpraca z działem sprzedaży oraz wynajmu
  • Optymalizacja rozwiązań technicznych oraz kosztowych
  • Odpowiedzialność za negocjacje umów z partnerami zewnętrznymi
  • Cykliczne raportowanie do Zarządu
  • Nadzór nad realizacją inwestycji oraz oddanie nieruchomości do użytkowania

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 10 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, w zakresie zarządzania dużymi inwestycjami
  • Kompleksowa wiedza techniczna w zakresie realizacji skomplikowanych projektów inwestycyjnych
  • Mile widziane doświadczenie w segmencie biurowym, przemysłowym lub energetycznym
  • Biegła znajomość procesów inwestycyjnych
  • Silne umiejętności negocjacyjne oraz organizacyjne
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Biegłość w posługiwaniu się pakietem MS Office oraz narzędziami wspierającymi proces np. MS Project
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami projektowymi
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Możliwość pracy w globalnej organizacji, która wchodzi na Polski rynek
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju w strukturze organizacji
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page