Dyrektor Projektu - Telekomunikacja

HRK S.A.

Warszawa, zagranica

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Dyrektor Projektu - TelekomunikacjaMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Odpowiedzialność za realizację projektów w branży telekomunikacyjnej w Polsce i na terenie Niemiec
  • Koordynacja pracy podległego zespołu oraz podwykonawców
  • Odpowiedzialność za zakres i realizację budżetu
  • Odpowiedzialność za P&L
  • Aktywny udział w spotkaniach z Klientami
  • Negocjacje, utrzymywanie relacji
  • Sporządzanie raportów w ramach realizowanych projektów
  • Zaangazowanie w proces pozyskania podwykonawców (Polska i UE)
  • Budowanie zespołu
  • Skrupulatność
  • Umiejętność reagowania na stres
  • Umiejetność podejmowanie szybkich decyzji w trudnych warunkach

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - preferowane - telekomunikacja
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w Polsce lub UE
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Praktyczna znajomość zagadnień zwiazanych z prowadzeniem projektów
  • Gotowość do częstych podróży służbowych (bez konieczności trwałej relokacji)
  • Orientacja na wynik
  • Elastyczność w działaniu
  • Samodzielność
  • Wysokie umiejetności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Niezbędne narzędzia pracy i dodatkowe benefity w postaci mieszkania i samochodu służbowego
  • Kursy i szkolenia
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Wpływ na dalszy rozwój firmy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.