Dyrektor Projektu (mixed-use)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Kandydat na tym stanowisku odpowiedzialny będzie za kompleksowe koordynowanie bardzo prestiżowych i wymagających projektów komercyjnych typu retail oraz mixed-use.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowy inwestor posiadający nieruchomości komercyjne handlowe.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie projektem zgodnie z przyjętą strategią oraz założonym budżetem przy zapewnieniu wysokiego poziomu, jakości realizowanego projektu
  • Kompleksowe zarządzanie projektem pod kątem uzyskiwania decyzji o pozwoleniach na budowę, decyzji o warunkach zabudowy oraz innych decyzji administracyjnych
  • Bliska współpraca z działem Leasingu oraz innymi zespołami w strukturach firmy
  • Nadzór i monitorowanie pracy zespołu projektowego
  • Współpraca ze wszystkim stronami zaangażowanymi w proces inwestycyjny oraz instytucjami zewnętrznymi
  • Nadzorowanie nad prawidłowością przebiegu i koordynacja procesów przetargowych na wybór generalnego wykonawcy, podwykonawców oraz projektantów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe techniczne lub ekonomiczne
  • Minimum 10 lat doświadczenia zawodowego w zakresie zarządzania realizacją dużych projektów retailowych o znacznej wartości finansowej
  • Odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu
  • Nastawienie na realizację celów
  • Język angielski na poziomie bardzo dobry, w mowie i piśmie
  • Umiejętność analitycznego myślenia, szybkiego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów, asertywność, odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność

Oferujemy

  • Pracę w firmie z kapitałem zagranicznym, będącej liderem rynku nieruchomości komercyjnych
  • Samodzielne realizowanie najbardziej prestiżowych projektów w Polsce i na Świecie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Ambitne i profesjonalne środowisko pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page