Opis stanowiska pracy

GŁÓWNE ZADANIA:
• efektywne zarządzanie pracą podległego zespołu
• zarządzanie, kontrola, odpowiedzialność za całość oferty produktowej firmy
• wybór produktów
• dostosowanie wyglądu produktów i opakowań we współpracy z projektantem i grafikiem
• ustalanie cen
• odpowiedzialność za logistykę dostaw
• monitoring sprzedaży oraz bieżące korygowanie przyjętej polityki sprzedażowej
• uczestnictwo w targach zagranicznych oraz wyjazdach do fabryk w Azji

Wymagania

NASZE OCZEKIWANIA:
• umiejętność kompleksowego zarządzania ofertą produktową
• doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w dziale importu/zakupów w branży sportowej, fashion lub pokrewnej
• praktyczna znajomość zasad współpracy z dostawcami z Azji
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• umiejętność zarządzania procesami zakupowymi i relacjami z dostawcami
• gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych
• dynamika działania, energia, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

Lider rynku, ogólnopolski dystrybutor artykułów sportowych na rynku hurtowym
i... detalicznym.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Kadra zarządzająca , Praca Zakupy / Zaopatrzenie , Praca Logistyka , Praca Biuro / Dokumentacja