Opis stanowiska pracy

Producent kompozytowych i aluminiowych masztów oraz słupów oświetleniowych zatrudni na stanowisko:

Dyrektor Produkcji

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie pionem produkcyjnym (dział produkcji, technologiczno-konstrukcyjny utrzymanie ruchu);
  • opracowywanie oraz nadzór nad realizacją planów i procesów produkcyjnych;
  • zarządzanie pracą podległych zespołów pracowników;
  • optymalizacja i wdrażanie nowych technologii podnoszących jakość i wydajność produkcji;
  • współudział w projektach inwestycyjnych związanych z rozwojem powierzonego obszaru;
  • kontrola kosztów produkcji;
  • bieżąca współpraca z Zarządem firmy i pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

  • min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem produkcją;
  • doświadczenie z zakresu automatyzacji procesów produkcyjnych stanowić będą duży atut;
  • wykształcenie wyższe techniczne mile widziane;
  • znajomość branży produkcji kompozytowej stanowić będą duży atut;
  • znajomość narzędzi usprawniających procesy produkcyjne, Lean Manufacturing;
  • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i interpersonalne;
  • zdolność samodzielnego podejmowania trudnych decyzji oraz rozwiązywania problemów;
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz szybkiego reagowania.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

KLAUZULA:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Prezentacja firmy

Producent masztów flagowych i słupów oświetleniowych z Wodzisławi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji