Dyrektor Produkcji

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Dyrektora Produkcji. Główne zadania to rozwój kompetencji podległego zespołu oraz organizacja pracy działu produkcji, utrzymania ruchu w oparciu o metodologię Lean. Nowy pracownik będzie bezpośrednio raportował do Dyrektora Generalnego oraz współpracował z doświadczoną kadrą zarządzającą w ramach grupy.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja, która posiada swoje przedstawicielstwo - zakład produkcyjny w Polsce centralnej. Firma należy do międzynarodowego koncernu, który rok do roku zwiększa wolumen produkcyjny oraz sprzedaż w Polsce. Klient pracuje w oparciu o najnowsze technologie, inżynierię oraz innowacyjne rozwiązania. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w okolicy Warszawy.

Opis stanowiska

  • Organizacja pracy podległego działu produkcji w celu zapewnienia najwyższej jakości produktów
  • Nadzór nad efektywnością procesu produkcji, monitorowanie wskaźników oraz podejmowanie działań doskonalących
  • Zapewnienie płynności produkcji pod względem organizacyjnym i personalnym
  • Podejmowanie działań ukierunkowanych na poprawę jakości wyrobów gotowych
  • Udział w formułowani strategii biznesowej, planów i budżetów działu
  • Inicjowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych
  • Zapewnienie i kontrolowanie warunków związanych z BHP
  • Współpraca doświadczoną kadrą menadżerską

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Minimum 4 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami typu ,,Greenfield" oraz ,,zarządzaniu zmianą" będzie dodatkowym atutem
  • Otwartość, komunikatywność, zdolności liderskie oraz nastawienie na realizację celów biznesowych
  • Znajomość nowoczesnych metod i trendów w zakresie zarządzania procesami produkcyjnymi
  • Poparte sukcesami doświadczenie w zarządzaniu kadrą menadżerską
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego oraz auto służbowe
  • Ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa, system bonusowy
  • Duże możliwości rozwoju w ramach pionowych struktur w Polsce lub na świecie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page